PL pl
Menu
PL pl
>zmiana kraju×
<zmiana języka×

Focal, NAIM i Questyle na Audio Video Show 2019

2019-11-02

Zapraszamy do odwiedzenia naszych ekspozycji podczas tegorocznej edycji Audio Video Show 2019 i doświadczenia muzyki i efektów kinowych, które zaprezentujemy. Zaskoczymy Was nie tylko możliwościami sprzętu, ale też zapewnieniem, że możemy zaspokoić oczekiwania miłośników muzyki o różnej zasobności portfeli. W tym roku zaprezentujemy najnowsze propozycje produktowe marek Focal, NAIM i Questyle.  

W sobotę, 9 listopada na naszej ekspozycji zapraszamy na wydarzenie artystyczne z udziałem Karoliny Czarneckiej!

Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna. W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Nagranie z tego występu stało się internetowym przebojem. Czarnecka jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście.

Na Audio Video Show zaprezentuje swój najnowszy album przed jego oficjalną premierą. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa KAYAX. Wytwórnia na odsłuch zaprosi grupę dziennikarzy i fanów artystki, którzy będą mogli usłyszeć album jako pierwsi. Odsłuchowi towarzyszyć będzie spotkanie z artystką, które poprowadzi legendarny Marek Niedźwiecki z radiowej Trójki.

Znajdziecie nas na Stadionie PGE Narodowym, poziom +1, sala 115-116 oraz w hallu przed nią.

Jesteście zawsze mile widziani!