PL pl
Menu
PL pl
>zmiana kraju×
<zmiana języka×

O firmie

FNCE S.A. (Focal Naim Central Europe) jest polską firmą o zasięgu międzynarodowym, zajmującą się dystrybucją wysokiej jakości produktów i akcesoriów audio przeznaczonych dla wymagających audiofilów i poważnie traktujących jakość brzmienia miłośników muzyki.

Od stycznia 2016 roku w ofercie firmy znajdują się produkty marki Focal z linii Home Classic i New Media. Od września 2017 roku spółka przejęła dystrybucję w Polsce produktów marki NAIM.

Aktualnie w ofercie dystrybucyjnej firmy znajdują się produkty marek: Focal, NAIM, Piega, Elipson oraz Leak.

Łączy nas pasja i uwielbienie muzyki w jej czystej i najbardziej wiernej oryginałowi postaci. Jesteśmy nią związani tak samo mocno jak osoby tworzące produkty marek znajdujących się w naszej ofercie. Ich dobór do naszego portfolio jest nieprzypadkowy i pozwala budować systemy audio dające w efekcie radość muzycznego spełnienia, zaufanie do jakości i możliwości ich przyszłej rozbudowy.

Siedziba firmy mieści się pod adresem: ul. Kurantów 34 w Warszawie, gdzie mieści się biuro, centrum serwisowe oraz magazyn. W celu obejrzenia i posłuchania naszych produktów zapraszamy do sklepów naszych Partnerów, których listę znajdziecie Państwo w zakładce Gdzie kupić?

Zespół FNCE S.A.